46Her geçen gün artan yatırımları ve geniş hizmet ağı ile ,Marmara bölgesinin önemli şehri Bursa da faaliyet gösteren Gökbora Bursa Bölge Müdürlüğü,uluslararası nakliye sektöründe Bursa nın parlayan yıldızı olmaya devam etmektedir. 19000 m2 arazi üzerine kurulmuş,modern altyapısı ile donatılmış kendi tesislerinde ,üstün hizmet ve kalite anlayışı ile ,çalışmalarını sürdüren Gökbora Bursa Bölge Müdürlüğü, yenilenen araç filosu,uzman kadrosu ,tamamlanan ve gündemde olan yatırımları ile,sektörde yarattığı farkı arttırarak sürdürmektedir.

Başta Avrupa Ülkeleri olmakla birlikte ,Balkan Ülkeleri ,Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu da Hizmetlerine devam eden Gökbora AŞ, parsiyel ve komple ihracat ve ithalat karayolu taşımaları , Gümrüklü ve serbest depolama çalışmaları, hava kargo ve deniz yolu taşımaları, Proje (low bad ) yüklemeleri,iç nakliye hizmetleri ile sektördeki ağırlığını günden güne arttırarak sürdürmektedir.

Almanya,Fransa,İtalya,İspanya,Romanya,Bulgaristan ve Azerbaycan da kurulu bulunan kendi Şirketleri ile ,hizmet veren,gücünü tecrübelerinden alan , Gökbora AŞ, Bursa da kurulu firmalarımızı, Avrupa ve Dünya üzerinde yapmış olduğu çalışmalarda desteklemeyi ilke edinmiştir.

Gökbora Bursa Bölge Müdürlüğümüz, Bursa Merkez,İlçeler,Bilecik,Kütahya,Eskişehir,Balıkesir ve Çanakkale bölgelerinde, Otomotiv,Tekstil,Makine,Gıda,Orman Ürünleri,Mobilya , Alüminyum,Cam vb.sektörlerdeki,seçkin firmalara kesintisiz hizmet vermektedir.

Modern dizayn edilmiş,Bursa Gümrüğüne bağlı 3000 m2 antrepo, 6000 m2 serbest depolama alanı,yapımı yeni tamamlanan 3500 m2 ilave serbest depolama alanı ve çalışmaları devam eden 1000 m2 soğuk Hava depolama alanı,tır parkları ,yükleme rampaları ve idari binaları , Yenilenen güncel teknoloji uyumlu araçları , 18 kişilik uzman personeli ile Gökbora Bursa Bursa nın hızlı gelişimine ,aynı hızda uyum sağlamaktadır.

Depo Özelliklerimiz

  • Depomuz, araçların şehir içi trafiğine girmeden rahatça giriş-çıkışın yapıldığı otoban yakınındadır.
  • 24 saat güvenlik ve kapalı devre güvenlik kameraları ile kontrol ve kayıt edilir.
  • Duman ve Isıya duyarlı termal yangın tertibatı mevcuttur.
  • Aynı anda 12 araca yükleme ve boşaltma kapasiteli yükleme ve indirme rampaları mevcuttur.
  • Forklift, elektrikli transpalet, transpalet gibi teknik ekipmanlarla donatılmıştır.
Telefon 1 0224 442 82 18
Telefon 2 0224 442 82 24
Fax 0224 442 82 14 – 15
E-posta gbrbursa@gokbora.com
Web www.gokbora.com
Adres İzmir yolu 15.km Ürünlü Mevkii Nilüfer / BURSA
  • Toplam Tesis : 19.000m2
  • Serbest/Gümrüklü Depolama : 6.080m2