HAKKIMIZDA

GÖKBORA, 1983 yılında Türkiye’nin dış ticaret alanında gösterdiği gelişmeye paralel olarak nakliye sektöründe hizmet arz etmek amacıyla kurulmuştur.

0
BÖLGE OFİSİ
0
PERSONEL
0
TON YILLIK TAŞIMA KAPASİTESİ

AVRUPANIN HER YERİNDE TÜRKİYE’Yİ TEMSİL EDEN ULUSLARARASI BİR LOJİSTİK MARKASIYIZ

1983 yılında 10 araç ve 20 personelle başlayan yapılanmamız, yurt dışı tesis, filo ve personel yatırımlarımız ile bugünkü gücüne ulaşmıştır. Kendi belirlediğimiz hizmet standartlarımızı her geçen gün aşmak için çıktığımız bu yolda, 1000’i aşan Gökboralı ile hizmetinizdeyiz.

 

Özmal araçlarımızın ve uzman kadromuzun bizlere sağladığı kuvvet ile taleplerinize hızlı, gerçekçi ve güvenilir yanıtlar vermeyi sürdürüyoruz.

TÜM ULUSLARARASI TAŞIMA MODELLERİNDE DÜNYA MARKASI.

Şirket, yönetim anlayışında, taşra aile geleneğini çoktan geride bırakırken, kurumsal yapılanma ve kalite sertifikasyon programlarını başarıyla tamamlayıp bir bayrak yarışı şeklinde başlayan aile şirketi kimliğini, günümüzde tümden terk etmiş, modern iş uygulamalarını şirket kültürüne yansıtarak , Nakliye unsurlarının tüm modellerini bünyesine katmış, hareket alanlarında global bir yapıya dönüşmüştür.

MİSYONUMUZ

Uluslararası Nakliyat/Depolama/Dağıtım hizmetlerini, müşterisine, çalışanına, çevreye, yasalara saygılı olarak, güvenilir, yenilikçi , yaratıcı kimliği ve gelişen teknolojisi ile veren bir kuruluş olmak!.

VİZYONUMUZ

Sektörde örnek, öncü, güvenilir olmayı ve istikrarla büyümeyi uzun vadede gerçekleştiren uluslararası Nakliyat/Depolama/Dağıtım markası olmak!.

TÜRKİYE’NİN YÜKSELEN LOJİSTİK ŞİRKETİ

Merkez Türkiye üzerinden tüm Dünya ülkelerindeki 16 bölge ofisi ile uluslararası ticaret yükünü omuzlamış lojistik şirketlerinin başında geliyoruz.

Tüm Dünya'ya, En Hızlı...

Uluslararası yüklerinizi hızlı ve sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz.

devamı

Güvenli

Yüklerinizi hedefine, en güvenli şekilde teslim ediyoruz.

devamı