ramppa_t_imageDeğerli mesai arkadaşlarım ve kıymetli dostlar:
Gökbora’nın yaşamı içinde bu dergi ile birlikte yeni  bir  perdeyi açmış bulunuyoruz.

Fakat artık şüphesiz, kurumsal bir yapıya uzanan
ve yurt içi-yurt dışı ofis ya da tesisleri ile  artık saygın  ve  oldukça  büyük bir yapı haline dönüşen şirketimizin hem kurumsal  yapısını yansıtacak hemde şirket içinde artık birbirini bile tanıma fırsatı bulamayan üyelerimizin buluşacağı  bir iletişim platformuna ihtiyacı vardı.

İşte  buradan yola  çıkarak bizde  bir çok  firmada olduğu gibi bir dahili  dergi çıkarmaya
karar verdik,  ayrıca şirketimizle iş yapan firmalarımızı da bu dergi vasıtasıyla şirketimiz
içi uygulama ve gelişmeler hakkında bilgilendirmiş olacağız. Zamanla bazı ihtiyaçlara yönelik  ilave ve ya değişikleri dergimizin yayın hayatı içinde yaparak,  formatımızı muhafaza etmeyi düşünüyoruz . Üç  aylık aralıklarla yayınlamayı planladığımız dergimize her türlü aktivitede olduğu gibi, katılımlarınızla desteklerinizi bekliyoruz. Bu şekilde şirketimizi daha iyi yansıtabileceğimizi  umuyorum.

Gelelim  bu yazı köşemizin anlamına; malum olduğu üzere  her  organizasyonun  bir yöneteni
vardır ve bu kurumların  imajını bu kişi  ya da kurullar  gereken heryerde  temsil ederler .
Adettendir, bu  tip  yayın organlarında da  yapılan işin anlamına uygun olarak yöneticilerin
şirket ile ilgili, sektörle, ekonomiyle ve  daha nice konularda bu köşemizde okurlara mesaj verirler. İşte  burasıda  bizim köşemiz; sizlere bildiklerimizi duyduklarımızı anlatalım diye.
Her sayıda bir başka yönetenimiz bir başka konuda bu koşede sizlere seslenecek  ve fikirlerini, deneyimlerini veya hikayelerini sizlerle paylaşacak.

Ben  bu sayımızda  sizlere  işlerimizle ilgili herhangi bir mesaj vermek yerine, yeni yayın uygulamamız ‘rampa’ hakkında  sizleri bilgilendirmeyi ve bu deneyimi sizlerle paylaşmayı
daha uygun buldum. Bundan sonraki sayılarımızda buluşmak ve başarılı bir yayın hayatı
geçirmek ümidiyle dergimizin şirketimize hayırlı olmasını diler, başta Kalite ve Halkla İlişkiler Koordinatörlüğümüz olmak üzere,  katkılarıyla yardımı olan  bütün arkadaşlarımıza teşekkürlerimi sunarım.

Saygılarımla
Şeref Çak – İdari Başkan